Прогноз
Преміумний шаблон інтернет-магазину на Вордрпесі з використанням штучного інтеллекту для прогнозування доходу

Перед встановленням

У цій документації ми надаємо необхідну інформацію щодо встановлення та особливостей використання сайту-шаблону інтернет-магазину на Вордпресі . Більш детальну інформацію по Вордпресу та його плагіну Вукомерсу, на яких побудовано магазин, легко знайти в Гуглі, чи спитати у чат-GPT. Якщо вам знадобиться якась допомога, будь ласка, зв’яжіться з нами через yvg.tech@gmail.com

Особливості сайту

Вимоги до хоста

Сумісність з браузерами

Сайт-шаблон "Прогноз" сумісний з такими браузерами:

Встановлення сайту

Запуск сайту

Для запуску сайту Вам потрібно лише:

  1. Скопіювати файл zip-архіву та файл installer.php в корньову директорію вашого хосту, прибрав перед цим все, що там є;
  2. Перейти в браузері за посиланням: https://адреса Вашого сайту/installer.php

Файл zip-архіву, тобто файл з розширенням .zip та файл installer.php знаходяться в архиві setup.zip, який Ви скачаєте (або вже скачали) з листа, який ми надсилаємо на Ваш меіл після оплати. Якщо Ви не знаєте як скопіювати ці файли в корньову директорію вашого хосту, у Вас є декілька варіантів. Перший - встановити програмку WinSCP, вона якраз для цього призначена. Корньова папка це та, де ви знайдете файл index.html. Видалить з неї все і скопіюйте туди файл з розширенням .zip та installer.php у вікні програмки WinSCP. Це не складно. Другий варіант - звернутися до служби підтримку хостінгу. Третій варіант - звернутися до нас за адресою: yvg.tech@gmail.com. В цьому випадку ми самі встановимо Вам сайт, але щоб підключитися нам потрібні будуть креди до Вашого хостінгу, які надасть Вам хостінг-провайдер. Креди Ви можете потім змінити по запросу до Вашого хостінг-повайдеру.

Після копіювання файлів forecast_demo.zip та installer.php та переходу в адресному вікні браузера за посиланням: https://адреса Вашого сайту/installer.php процес встановлення сайту буде відбуватися автоматично, за допомогою вмонтованого плагіну перенесу сайтів "Duplicator". Вам лише потрібно буде внести у відповідні поля Дуплікатора дані Вашого хостінг-провайдеру так, як показано на скріншоті:

Add New theme button

Після цього на всіх інших спливаючих екранах Дуплікатора лише погоджуємось та тиснемо кнопки "Далі" та "ОК":

Add New theme button

Add New theme button

Після цього НЕ ЗАКРИВАЄМО ВІКНО браузера, не заважаємо Дуплікатору працювати, чекаємо хвилину поки з'явиться форма входу у адмінку Вордресу:

Add New theme button

Поява цієї форми означає, що сайт успішно встановлено і Вам пропонується увійти в панель адміністратора сайту. Саме тут Ви зможете редагувати Ваши товари, закази та управляти сайтом. Багато чого в адмінці зрозуміло інтуітивно, все інше легко знайти в Гуглі. Вордпрес і його плагін Вукомерс, який дозволяє працювати з товарами, заказами, оплатою і т.п.- це дуже популярні в світі платформи, тому майже не існує питань по роботі з цим сайтом, на які важко знайти відповідь у Гуглі, чи у чата GPT. Для входу в адмінку сайту треба ввести логін і пароль:

Add New theme button

Вписуємо логін: root і пароль: !l6%eC13EhZa521VWYGJw4Q#

Натискаємо "Увійти" і попадаємо в адмінку нашого сайту, на вкладку Дуплікатора:

Add New theme button

Натискаємо "Хатинку" щоб потрапити на головну сторінку сайту:

Add New theme button

Чорна стрічка на горі сайту - це режим адміністрування сайту. Вийти з нього можна навівши курсор на правий кут цієї стрічки (Привіт, root) і у списку, який випаде натиснути "Вийти", як показпно на скріншоті зверху.Увійти в адмін-панель сайту можна набравши в адресному вікні https://адреса Вашого сайту/wp-admin . З'явиться форма логіну і паролю, куди треба буде ввести логін: root і пароль: !l6%eC13EhZa521VWYGJw4Q#

Звісно, логін і пароль рекомендовано змінити, це робиться навівши курсор на "Привіт, root" і потім у списку, що випаде вибрати "Редагувати профіль", там ввести новий пароль у вікно "Встановити новий пароль" та в кінці натиснути кнопку "Оновити обліковий запис", що знаходиться у низу сторінки.

Налаштування пошти

Щоб завершити процес встановлення, налаштуйте пошту. У Прогнозі електронна пошта використовується для надсилання листа адміністратору та клієнту під час розміщення замовлення, а також для роботи з контактною формою на сторінці Контакти.

Щоб налаштувати поштовик, натисніть вкладку Пошта в верхній частині адмін-панелі вордпресу:

Add New theme button

Далі з'явиться форма і необхідно буде заповнити поля форми даними вашого SMTP-сервера, які вам надасть Ваш хостінг-провайдер:

Add New theme button

  1. SMTP host, SMTP port, SMTP user, SMTP password, SMTP secure protocol - це стандартні параметри, запитайте їх у свого хостинг-провайдера.
  2. SMTP from - це адреса електронної пошти, яку Вордпрес використовуватиме для надсилання електронних листів. Її Вам надасть хостінг-провайдер разом з параметрами Вашого поштового SMTP-серверу.
  3. SMTP to - адреса Вашої електронної пошти, на яку будуть надсилатися листи з контактної форми, яку будуть заповнювати юзери на Вашому сайті.
  4. SMTP name - назва Вашої фірми, яка буде відображатиметься в автоматичних листах, які ваш магазин надсилатиме вашим клієнтам, наприклад, коли клієнт розміщуватиме замовлення.

Коли заповните усі поля форми, натисніть кнопку Зберегти.

Адресу Вашої електронної пошти треба прописати також в Вордпресі і Вукомерсі. Для цього в адмінці Вордпресу відкрийте вкладку "Налаштування" і пропишіть Ваш меіл у вікні "Адміністративна email адреса":

Pages

Потім прокрутіть у низ сторінки і натисніть кнопку "Зберегти зміни".

Щоб зареєструвати Ваш меіл у Вукомерсі, натисніть в адмін-панелі на вкладку "Woocommerce", далі "Налаштування" і потім "Сповіщення":

Pages

Внесіть Ваш меіл у поля виділені червоним квадратом на скріні, скориставшись кнопкою "Керувати". Після цього, як і в попередній раз проскрольте вниз сторінки і натисніть кнопку "Зберегти зміни".

Pages

І наостанок, змініть будь ласка емейл в розділі Користувачі>root>Редагувати

Оновлення

Примітка

Зауважте, що в темі Прогноз можуть виникнути помилки після оновлення WordPress, плагіна Elementor або плагіна WooCommerce. Щоб уникнути цього, або не оновлюйте WordPress і згадані плагіни, або дочекайтеся наступного оновлення теми Прогноз.

Особливості використання

Загальні налаштування

Щоб налаштувати тему "Прогноз", перейдіть до Вигляд > Налаштувати:

customize

Основні параметри налаштування:

Зверніть увагу, що:

Футер можна повністю налаштувати за допомогою Elementor. Для цього перейдіть на панелі адміністратора WordPress у розділ Футер>Всі футери>*виберіть версію футера, який потрібно редагувати*, даліРедагувати за допомогою Elementor.

Сторінки

Ви можете вибрати одну з чотирьох версій домашніх сторінок (в кожній версії реалізовано повнофункціональний світлий і темний режими).Ви також можете змінити будь-яку сторінку (включаючи домашню) на свій смак, використовуючи всі переваги плагіну Elemenetor.

Будь ласка зверніть увагу:

Сторінки, створені за допомогою плагіна WooCommerce (Кошик, Оплата, Мій обліковий запис, Магазин) а також сторінку блогу не можна налаштувати Elementor. Ці сторінки налаштовані у розділі Вигляд > Налаштувати.

Щоб вибрати іншу версію домашньої сторінки, перейдіть до Налаштування>Читання. І виберіть потрібну версію:

Pages

Не забувайте після будь-якого редагування натискати кнопку "Зберегти зміни".

Темний/Світлий режими

Користувач може змінити темний режим на світлий (і навпаки), просто натиснувши на кнопку в шапці сайту:

Dark Mode Light Mode

Зверніть увагу:

Тема "Прогноз" має 4 різні варіанти оформлення заголовків, кожен з яких підтримує перемикання між світлим і темним режимами.

Встановлення кольорів

Для того, щоб налаштувати палету кольорів теми "Прогноз", перейдіть до Вигляд > Налаштувати.

Потім натисніть Вибір кольорів теми і далі натисніть Світла тема чи Темна тема. Ви побачите налаштування 5 основних кольорів відповідно до світлої чи темної теми, яку Ви вибрали:

Light Dark mode customize

SEO

SEO означає пошукову оптимізацію (Search Engine Optimization). Тобто кінцевою метою SEO є те, що ваш інтернет-магазин буде знайдено в результатах пошуку Google. Боти Google сканують (індексують) усі веб-сайти в інтернеті, призначаючи кожному веб-сайту власний рейтинг. Чим вищий рейтинг, тим вище сайт відображатиметься в результатах пошуку.

Тільки Google точно знає, які алгоритми використовуються для присвоєння рейтингу веб-сайтам, але точно відомо, що такі речі, як висока продуктивність сайту та коректні значення таких тегів, як Title та Meta Description значно підвищують рейтинг.

Title - це основний ідентифікатор певної сторінки вашого сайту, за яким можна знайти цю сторінку в Інтернеті. Заголовки сторінок сайту відображаються в результатах пошуку Google.

Meta Description є доповненням до заголовка та відображається в результатах пошуку Google під ним:

Title and Meta Description

Ви можете вручну встановити Title та Meta Description майже для будь-якої сторінки в темі "Прогноз". Ми рекомендуємо це зробити для поліпшення SEO.

Title and Meta Description

  1. Щоб зробити це для звичайних сторінок, перейдіть до панелі адміністратора>Сторінки натисніть Редагувати біля потрібної сторінки та відредагуйте назву та мета-опис, як показано на знімку екрана вище. Після редагування не забувайте тиснути кнопку "Оновити" в правому верхньому кутку екрану.

  2. Для сторінки окремого продукту Meta Description відповідає Короткому опису товару, який можна знайти в панелі адміністратора, далі заходимо в Товари, наводимо курсор на назву товара і в випадаючому списку тиснемо Редагувати. Після чого у вікні яке з'явилося заповнюємо поле Короткий опис товару.

  3. Для сторінки категорії продукту Meta Description відповідає Опису, який можна знайти на панелі адміністратора>Товари>Категорії, далі аналогічно наводимо курсор на назву категорії, натискаємо Редагувати і додаємо опис категорії у відповідне вікно.

Продуктивність

У темі "Прогноз" ви можете підвищити ефективність веб-сайту, просто ввімкнувши опцію Увімкнути оптимізацію продуктивності. (За умовчанням цей параметр уже ввімкнено). Для цього перейдіть на панель адміністратора в розділ Продуктивність > поставте прапорець > натисніть кнопку "Зберегти".

Forecast

Ви можете перевірити значення продуктивності Вашого сайту на сервісі Google https://pagespeed.web.dev/. Наш демо-сайт "Прогноз", розташований на звичайному хості за мінімальним тарифом має значення продуктивності 90-92% для мобільних пристроїв:

Forecast Mobile Performance

Та 90-98% для десктопів:

Forecast Desktop Performance
Зауважте:

Щоб покращити параметр продуктивності сайту, виміряний пошуковими ботами Google, рекомендуємо розміщення сайту на хості, який підтримує мережевий протокол HTTP2